Více článků...

Aktuální informace najdete na novém webu školy:

Nový název školy:

4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace.

V sekci ke stažení jsou základní informace na poptávkové řízení- stavební úpravy- realizace střešního okna
V sekci ke stažení je zveřejněn seznam přijatých a nepřijatých dětí do přípravné třídy pro školní rok 2016/2017.Tento seznam je zároveň i ve škole. Oznámení o nepřijetí budou rozeslána zítra, tj. 14.6.2016.
Škola má pro školní rok 2016-2017 povolenou přípravnou třídu. Seznam přijatých a nepřijatých dětí bude uveřejněn v průběhu pondělí 13.6.2016. Následující den budou rozeslané rozhodnutí o nepřijetí. Rozhodnutí o přijetí bude předáno na schůzce zákonným zástupcům, která se uskuteční na konci června 2016.

1. 6. Lehkoatletické závody - školní kolo

6. 6. a 8. 6. Finále plavecké soutěže pro postupující žáky

9. 6. Školní výlet

17. 6. Přespání ve škole se soutěžemi pro ŠD

22. 6. Projektový den pro žáky 3. - 9. r.

23. 6. Rozloučení s vycházejícími žáky

24. 6. Ukončení školního roku - vydání vysvědčení

27. 6. - 30. 6. Ředitelské volno - příprava školy na malování, vybudování střešního okna na schodišti

/oznámení zřizovateli najdete v Main Menu v sekci Ke stažení/